Adidas 11pro

Seria ADIDAS 11PRO

Pierwszy but z kolekcji adiPURE został wyprodukowany przez firmę Adidas w 2007 roku, jednak najbardziej radykalna zmiana serii rozpoczęła się w 2012 roku, wraz z powstaniem modelu 11pro. Od tego momentu, nazwa adiPURE została zastąpiona nową – 11pro. Projektantom tworzącym linię zawsze przyświecały dwie idee: wygoda i świetny kontakt z piłką, dlatego cholewka w tych butach wykonana jest z najwyższej jakości naturalnej skóry kangurzej, co pozwala zagrać w nich na najwyższych obrotach od razu po wyjęciu z pudełka. Wymienna wkładka z żelową podkładką w okolicach pięty oraz rama COMFORTFRAME sprawiają, że nawet po intensywnym meczu stopy nie odczują zmęczenia.

Najnowsze modele 11pro posiadają specyficzny system malowania, w którym strona zewnętrzna buta ma inną barwę od strony wewnętrznej co bardzo fajnie prezentuje się na boisku. Oczywiście można także wybierać spośród klasycznych, niemal w całości czarnych lub białych wersji butów. Profesjonalny model 11pro zaspokoi najwybredniejszych zawodników, natomiast półamatorskie Adidas 11nova i amatorskie Adidas 11questra są udanym połączeniem świetnej jakości i przystępnej ceny. Buty piłkarskie serii 11pro występują w podeszwach przeznaczonych do gry na naturalnej lub sztucznej trawie bądź też na hali. Jeżeli chcesz w końcu poczuć się komfortowo na boisku - zapoznaj się z ofertą kolekcji 11pro. Wielkim fanem tej serii jest Toni Kroos reprezentujący barwy Realu Madryt.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.