Adidas Classic

buty piłkarskie adidas copa mundial i adidas kaiserSeria ADIDAS CLASSIC

Seria Adidas Classic stanowi tradycyjne podejście do tematu butów piłkarskich. Jej fundament tworzą modele, które przetrwały próbę czasu i do dzisiaj są cenione oraz chętnie kupowane przez wielu fanów piłki nożnej. W kolekcji tej mamy do wyboru buty przeznaczone do gry na naturalnej mokrej trawie, czyli tak zwane wkręty; popularne lanki w których możemy biegać po naturalnej murawie, oraz halówki i szutrówki. W linii bezpośrednio nawiązującej do klasyków obuwia piłkarskiego, co jest zupełnie zrozumiałe – przeważają dwa kolory: czarny i biały występujące w różnych konfiguracjach, ale można także znaleźć takie modele jak Adidas Kaiser 5 Team w czerwonych lub niebieskich barwach.

Produkowane od 1979 roku buty piłkarskie Adidas Copa Mundial zrewolucjonizowały świat obuwia piłkarskiego i od momentu całkowitej dominacji hiszpańskich boisk podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1982 roku przez prawie dwadzieścia lat był najlepiej sprzedającym się butem piłkarskim na świecie! Dzisiejsza wersja tak jak jego poprzednik, posiada cholewkę wykonaną z najwyższej jakości naturalnej skóry kangurzej, która gwarantuje świetne dopasowanie do stopy i bardzo dobry kontakt z piłką. 

Kolejnym modelem są buty Adidas Kaiser 5 nazwany na cześć Franza Beckenbauera – jednego z najlepszych niemieckich piłkarzy, którego przydomek brzmiał Cesarz ( Kaiser w języku niemieckim ). Jak na „cesarza” przystało Adidas Kaiser 5 posiada cholewkę wykonaną z najlepszej jakości naturalnej skóry licowej, która jest bardzo wytrzymałym, a przy tym miękkim i wygodnym materiałem. 

Męczą cię krzykliwe kolory i kosmiczne technologie stosowane w dzisiejszych czasach do produkcji butów piłkarskich? Wejdź do działu Adidas Classic w sklepie internetowym best-gol.pl i daj się zwariować klasyce gatunku!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów