Model: AF5179
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Adidas
Produkt dostępny!
( zostało: 2 szt. )
164,00 PLN

Miękka i lekka cholewka Control Feel dopasowuje się do stopy tak, by zapewnić doskonałą kontrolę nad piłką. Szybkie, kontrolowane i stabilne ruchy na płaskich nawierzchniach halowych dzięki podeszwie zewnętrznej TOTAL CONTROL.

 

„Chcemy wygrywać, zdobywać tytuły, odnosić sukcesy. Tego wszyscy oczekują, a ja mam to szczęście, że znalazło się dla mnie miejsce wśród najlepszych. I to wcale nie jest ciężar. To wyzwanie, które daje nowe możliwości. Teraz tak się gra, że każdy aspekt gry jest bardzo ważny. Ja szukam wolnego pola, podaję na drugi koniec boiska, wkurzam obrońców przeciwnika..." – Mesut Özil?

 

Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zapewniając obuwie zarówno niemieckiej jak i amerykańskiej reprezentacji. W 1948r. firma została podzielona na dwie firmy: Adidas i Puma. Nazwa „Adidas” pochodzi od zdrobnienia imienia „Adi” i trzech pierwszych liter nazwiska „Das” założyciela – Adolfa Dasslera. Od 1972 roku znakiem firmowym jest koniczynka symbolizująca połączenie trzech kontynentów oraz ducha igrzysk olimpijskich. Jako samodzielne logo występują również trzy paski nawiązują do wzmocnienia buta z trzech wąskich skórzanych pasków. Dziś Adidas stał się jednym z największych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych na całym świecie.

Sporty drużynowe

  • Producent: 

    adidas