Model: 677358
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Adidas
Produkt dostępny!
( zostało: 63 szt. )
315,00 PLN

Buty na halę ADIDAS KAISER 5 GOAL 677358 zostały nazwany na cześć Franza Beckenbauera – jednego z najlepszych niemieckich piłkarzy, którego przydomek brzmiał Cesarz ( Kaiser w języku niemieckim ). Jak na „cesarza” przystało halówki ADIDAS KAISER 5 GOAL posiadają cholewkę wykonaną z najwyższej jakości naturalnej skóry licowej, która jest bardzo wytrzymałym, a przy tym miękkim i wygodnym materiałem. W części przedniej znajduje się dodatkowe zamszowe wzmocnienie, chroniące palce stóp przy popularnych w grze halowej strzałach „z czuba”. Przeszycia na cholewce buta znacząco poprawiają czucie piłki ułatwiając tym samym kontrolę nad nią, a klasyczny język nadaje całości unikalnego charakteru. Wysoki kształt pięty zapewnia idealną osłonę i bezpieczeństwo stawu skokowego, a niebrudząca podeszwa wykonana z odpornej na ścieranie gumy gwarantuje idealną przyczepność. Środkową część podeszwy zaopatrzono w piankę EVA, która gwarantuje świetną amortyzację. Jeżeli tęsknisz za klasyką i zależy ci na najlepszym wykonaniu wypróbuj „cesarza” wśród halówek.

tabela rozmiarów

Zastosowane systemy oraz cechy charakterystyczne: 

   

SKÓRA LICOWA – odpowiednio wyprawiona najwyższej jakości skóra naturalna, odporna na zabrudzenia i wilgoć. Licowanie polega na obróbce mechanicznej i pokryciu skóry odpowiednimi woskami (ewentualni innymi substancjami) w celu uzyskania porządanej struktury i właściwości.

PRZESZYCIA – znajdujące się w przedniej części cholewki, zwiększają jej elastyczność oraz poprawiają czucie piłki

EVA – lekka, miękka i elastyczna pianka zapewniająca świetną amortyzację

  • wkładka: wykonana z pianki EVA dobrze amortyzuje i chroni stopy

  • układ sznurowania: symetryczny

  • podeszwa: gładka z odpowiednio wyprofilowanym bieżnikiem zapewniającym dobrą przyczepność podczas gry na hali, tartanie lub asfalcie

  • przeznaczenie: hala, tartan, asfalt

  • buty profesjonalne

Sporty drużynowe

  • Producent: 

    adidas

Polecamy