Model: 588441 739
Realizacja zamówienia: 3-5 dni
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Nike
Produkt dostępny!
( zostało: 11 szt. )
114,00 PLN

Każdy chce być jak Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo czy Neymar. Piłkarze kompletni którzy w świecie futbolu osiągnęli wszystko, ale nie byłoby to możliwe gdyby nie sprzęt najwyższej jakości który pozwala rozwijać swoje umiejętności. Marzenia się spełniają a dzięki produktom firmy NIKE będzie to łatwiejsze. Zapisz się w kartach historii!

 

Nike Park Goalie II JSY Jr

Bluza bramkarska dla dzieci wykonana z najwyższej jakości odpornego na zniszczenia materiału. Lekka i idealnie dopasowana do ciała nie krępuje ruchów i sprawia, że użytkownik czuje się niezwykle komfortowo. Tkanina Dri-FIT odprowadza pot na zewnątrz, pozostawiając skórę suchą. na łokciach umieszczone miękkie poduszki chroniące przed kontuzjami.

 

 

Nike - amerykańska firma, producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założona w 1964r. jako "Blue Ribbon Sport" przez Billa Bowermana i Philipa Knighta. Początkowo zajmowała się dystrybucją japońskiego obuwia biegowego. Pierwszy model butów piłkarskich z logo "Nike" zaprezentowano latem 1972r. W roku 1978 "Blue Ribbon Sport" oficjalnie zmienił nazwę na "Nike". Od tego czasu firma wielokrotnie wprowadzała do sportu nowe technologie m.in. "Tailwind", "Air Force". Obecnie jest jedną z czołowych, światowych marek artykułów sportowych, dąży do zapewnienia najwyższej jakości produktów zarówno od strony technicznej jak i wizualnej podążając za aktualną modą.

Sporty drużynowe

  • Producent: 

    Nike